Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

KİTABEVLERİ İÇİN KURUMSAL ÜYELİK

Okuma Odası, internet sitesine eklediği KİTAPÇI GİRİŞİ ile sektörün en önemli bileşenlerinden Kitabevlerine, dağıtımcı iskontosu olmaksızın doğrudan ve daha yüksek indirimle yayınevlerimizden kitap temin edebilme olanağı sunuyor.
Kurumsal üyeliğini tamamlayan tüm kitabevleri, kitaplarımızı %40’tan başlayan iskonto oranları ile çok daha kolay ve hızlı bir şekilde edinebilecek. Üstelik kurumsal üyelerimiz, 450 TL ve üzeri siparişlerinde kargo bedeli de ödemeyecek.
Sistemimize KİTAPÇI olarak kaydolmak için yapmanız gereken iki şey var:
1) Sayfada yer alan üyelik işlemlerini tamamlamak.
2) Vergi levhanızın taranmış halini iletisim@karinakitap.com e-posta adresimize göndermek.
Kontrollerimizin ardından, üyeliğiniz onaylanacak ve KİTAPÇI GİRİŞİ ile artık tüm kitaplarımızı %40’tan başlayan iskontolarla, yayınevlerimizin yeni kitaplarından ve kampanyalarından herkesten önce haberdar olarak, üstelik bedelsiz kargo olanaklarımızdan da faydalanarak edinebileceksiniz.
Keyifli alışverişler!

Not: %40’tan başlayan iskonto oranlarımız kredi kartıyla tek çekim ve havale/eft ödemelerinizde geçerli olacak olup, bankaların olağan faizleriyle beraber kredi kartıyla taksitli alışveriş olanağından da faydalanabilirsiniz.
Şifre en az 8 karakter uzunluğunda olmalı ve en az birer adet büyük harf, küçük harf, rakam ve noktalama (% & = - ! . , + # $ vb.) karakteri içermelidir
Resimde gördüğünüz karakterleri giriniz
Doldurulması zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Kapat