Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Kitap mı Yazdınız?

 

Bir kitap yazdınız ve dosyanızı yayımlatmak istiyorsunuz ama yayıncılık piyasasındaki onlarca firma arasında kaldınız.

Hangisi daha iyi, hangisi daha doğru karar veremiyorsunuz.

Türkiye'de destekli yayıncılık alanındaki en önemli yayınevlerinin başında gelen Karina Yayınevi bünyesinde yer alan Okuma Odası, aklınızdaki soru işaretlerini gideriyor.

Bize ulaşın, dosyanız en profesyonel kadrolar eliyle kitaplaştırılsın. 

Ön incelememizin ardından yapılacak sözleşmemizi takip eden doksan gün içinde kitabınız raflarda ve internet satış sitelerinde yerini alsın.

 

Farkımız ne?

Bir kitabın yazım süreci, bu süreçte kitabın ne denli iyi hazırlanması ne kadar önemliyse, iyi bir dosyayı doğru yöntemle okura sunmak ve yazara yeni eserler kaleme alacak özgüveni ve imkanı sunmak da aynı şekilde önemlidir.

Türkiye'nin en büyük destekli yayıncılık firmalarından biri olan Karina Yayınevi, üzerine çalıştığı dosyayı, içeğiyle, kapağıyla, arka kapak yazısı ve görsel tasarımıyla bir bütün olarak ele alır ve her kitap için en doğru neyse onu ortaya çıkarmak için çabalar. Bunu yaparken yazara ek maliyetler çıkarmaz, yapılan çalışmaları sınırlamaz. En güzeli bulana dek çabasını sürdürür. 

Kitabınız yayımlandığında, geniş dağıtım ağıyla kitabınızı okurlarınıza ulaştırırken, Okuma Odası ile yazara bir başka pencere daha açar:

Türkiye'nin her iline, her noktasına en kısa sürede ulaşabilen kargo sistemi ve kredi kartıyla ödeme, havale yanında doğrudan kapıda ödeme yöntemiyle; üye olmaksızın sadece adres ve kimlik bilgileriyle alışveriş yapılabilme altyapısıyla kitabınızı en kolay ve hızlı şekilde okura ulaştıran Okuma Odası, bu siteden yapılan tüm satışların teliflerini yazarına, altı ay, bir sene beklemeksizin, her ayın 10'unda ödemektedir. Bu sayede, özellikle kitabı belirli adetlerde satış rakamı yakalayabilen yazarlarımız, kitabı piyasaya çıktıktan hemen bir ay sonra gelir elde etmeye başlamaktır.

Bu önemli satış altyapısının yanında, Karina Yayınevi, yayımladığı her kitabı, Türkiye'nin önde gelen dağıtımcıları eliyle kitabevlerine ve internet satış noktalarına da ulaştırmakta, yıl içinde özel stand tasarımlarıyla katıldığı ve her zaman çok renkli geçen Ankara ve İstanbul Kitap Fuarlarında yazarlarına imza günü organize etmektedir. 

Kısacası, Okuma Odası'nı da bünyesinde barındıran Karina Yayınevi, size en doğru ve güvenilir yayıncılığı vaat etmektedir. 

 

Detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak yayınevi sayfamızı inceleyebilir yahut 0312 433 03 58 numaralı telefonumuzdan yayınevi yetkililerimizle de görüşebilirsiniz.

Unutmayın, her yıl on binlerce kitabın yayımlandığı ve çok azının başarı yakalayabildiği bir yayıncılık piyasasında ilk adımı doğru atmak, sizi bir değil bin adım öne çıkaracaktır. 

 

İletişim:

Karina Yayınevi

www.karinakitap.com 

iletisim@karinakitap.com 

0312 433 03 58

Adakale Sk. 16/9 

Kızılay, Çankaya-Ankara

 

Kapat